Poczuj smak najlepszej pizzy w Kołobrzegu!

Dostawa nawet w 25 minut od momentu zamówienia!

Wyjątkowy smak pizzy - za każdym razem!

Kołobrzeg to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podczas wakacji.

Ze względu na bliskość morza jest dobrą opcją wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi jak też par czy samotnych podróżnych. Jeżeli ktoś obawia się, że z powodu dużej ilości odwiedzających nie będzie miejsca do spędzenia wolnego czasu lub noclegu to nic bardziej mylnego! Kołobrzeg sąsiaduje z wieloma atrakcyjnymi miejscowościami, w których bez problemu znajdziesz kwaterę i nie będziesz mógł narzekać na nudę!

Nie tylko Kołobrzeg - zobacz atrakcje okolicy

Skansen chleba 

Niedaleko, bo 12 km od Kołobrzegu znajduje się skansen chleba. Budynek jest stylizowany na XIX-wieczną chatę, w której już od progu wita nas zapach świeżego pieczywa. W skansenie oprócz możliwości samodzielnego wypieku chleba mamy możliwość posłuchania wielu ciekawych historii na temat piekarnictwa oraz młynarstwa.

Jezioro Resko Przymorskie 

Amatorzy sportów wodnych oraz wędkowania znajdą coś dla siebie podczas wakacji w Dźwirzynie nad jeziorem Resko Przymorskie. W okolicy znajduje się stanica wodna wraz z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Istnieje możliwość odbycia kursów windsurfingu oraz kitesurfingu.

Aquapark Ustronie Morskie

Dla miłośników dobrej zabawy nieopodal znalazł się aquapark położony w Ustroniu Morskim. Kompleks został wyposażony w baseny, zjeżdżalnie i inne atrakcje, które znajdą uznanie szczególnie wśród najmłodszych turystów.

Ogrody tematyczne Hortulus Dobrzyca 

Ogrody Hortulus to unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej, szczególnie podczas wakacji. Kompleks ogrodów jest tworzony od ponad 25-lat i składa się z dwóch zespołów ogrodowych o odmiennym charakterze. Ogrody znajdują się w strefie klimatycznej 7b, w której zimy są łagodne i występuje dużo więcej opadów niż w innych rejonach Polski. Łącznie zgromadzonych jest tu ponad 6 tysięcy gatunków i odmian roślin, w tym gatunki egzotyczne oraz unikatowe.

Spływy kajakowe Mrzeżyno

W ramach aktywnego wypoczynku w okolicach Kołobrzegu można wybrać się na spływ kajakowy na rzece Rega. Podczas podróży wodnej istnieje możliwość podziwiania nadmorskich widoków, a nawet spotkania fok :) Spływ zostaje zwieńczony pobytem na piaszczystej plaży w Mrzeżynie.

Zabytkowy Pałac Morski w Gąskach

Pałac Morski znajduje się około 30 km od Kołobrzegu w miejscowości Gąski. Budynek został zbudowany w drugiej połowie XIX wieku i oferuj około 60 miejsc noclegowych, w postaci 25 pokoi. W okolicy znajduje się uroczy park z wieloma unikalnymi rodzajami drzew i krzewów oraz restauracja i kawiarenka.

pizzaricca.pl - najlepsza pizza nad morzem